Terapie

Rehabilitacja neurologiczna dla dorosłych

O terapii

Na czym polega rehabilitacja neurologiczna dla dorosłych?

Główny cel programu rehabilitacji neurologicznej powinien być indywidualnie dobrany do potrzeb pacjenta, w zależności od głównej diagnozy, konkretnego problemu lub choroby. Aktywne zaangażowanie pacjenta i jego rodziny ma również kluczowe znaczenie dla powodzenia procesu zdrowienia.

Celem rehabilitacji neurologicznej jest pomoc w powrocie do najwyższego możliwego poziomu funkcji i niezależności, przy jednoczesnej poprawie ogólnej jakości życia zarówno fizycznej, jak i emocjonalnej oraz społecznej.

Aby pomóc osiągnąć te cele, proponowane przez nas programy rehabilitacji neurologicznej mogą obejmować:

We współczesnej rehabilitacji neurologicznej stosuje się różnorodne metody terapeutyczne, jak np. Bobath, Vojta, PFN, PDTR, elektro- i magnetostymulacje, integrację sensoryczną i wiele innych. Kluczowe jest tu dobranie odpowiedniej metody do potrzeb pacjenta oraz etapu jego procesu rehabilitacji.

Dla kogo

Wskazania do rehabilitacji neurologicznej dla dorosłych

W zakresie usług rehabilitacji neurologicznej oferujemy wsparcie dla osób z chorobami, urazami lub zaburzeniami układu nerwowego, których przyczyną mogą być m.in.:

Wielopoziomowa terapia może poprawić codzienne funkcjonowanie osób dotkniętych takimi chorobami, zmniejszyć objawy uszkodzenia układu nerwowego i poprawić zarówno samodzielność, jak i samopoczucie pacjenta.

Kontakt

Umów się na wizytę

 

Rejestracja telefoniczna:
– od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-19:00
– w sobotę 9:00-14:00

lub rejestracja mailowa: kontakt@centrum-neuro.pl

Numer konta bankowego w BNP Paribas:
29 1600 1462 1806 0450 9000 0001

Formularz kontaktowy

    Terapie

    Obecnie prowadzimy działania z zakresu