O nas

Centrum Neuroterapii Rutkowscy

Nasze Centrum Neuroterapii

Stworzone przez pacjentów, dla pacjentów, z potrzeby serca

W CNR stosujemy najnowsze zdobycze naukowe i techniczne. Zawsze jednak stawiamy na pierwszym miejscu człowieka i jego potrzeby.

Po naszych doświadczeniach z ratowaniem ciężko poszkodowanego syna, wiemy co w terapii i rehabilitacji pacjenta z urazami neurologicznymi jest najważniejsze i wiemy czego nam dotychczas brakowało (czytaj więcej o historii Bartka).

Tworzymy Centrum Neuroterapii, które zajmie się kompleksowo każdym pacjentem. Rzetelna diagnoza, opracowanie optymalnego planu na całą rehabilitację oraz wsparcie pacjenta w powrocie do sprawności.

Wierzymy, że mózg ma ogromny potencjał, który chcemy wykorzystać w leczeniu. Na własnym przykładzie poznaliśmy, że optymalne efekty przynosi konsekwentna rehabilitacja, bazująca na nowoczesnym sprzęcie i metodach, właściwe ustawienie terapii leczniczych we współpracy z lekarzem neurologiem i stosowanie metod medycyny niekonwencjonalnej.

two-hands-hold-a-heart-made-of-wood
Zrzut ekranu 2022-02-10 o 18.26.16

Nasze Centrum Neuroterapii Rutkowscy prowadzimy w ścisłej współpracy z renomowanymi jednostkami, jak Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Rotmance czy Szkoła Montessori w Pruszczu Gd.

Współpracujemy też ze Specjalistyczną Przychodnią MedExpert w Pruszczu Gd. w zakresie dostępu do wybranych lekarzy – specjalistów.

Zawsze możecie na nas liczyć

Naszą misją jest też wspieranie opiekunów pacjentów w poradach związanych z funkcjonowaniem w społeczeństwie:

CNR

Galeria zdjęć

Terapie

Obecnie prowadzimy działania z zakresu