O nas

Centrum Neuroterapii Rutkowscy

Nasze Centrum Neuroterapii

Stworzone przez pacjentów, dla pacjentów, z potrzeby serca

W CNR stosujemy najnowsze zdobycze naukowe i techniczne. Zawsze jednak stawiamy na pierwszym miejscu człowieka i jego potrzeby.

Po naszych doświadczeniach z ratowaniem ciężko poszkodowanego syna, wiemy co w terapii i rehabilitacji pacjenta z urazami neurologicznymi jest najważniejsze i wiemy czego nam dotychczas brakowało (czytaj więcej o historii Bartka).

Tworzymy Centrum Neuroterapii, które zajmie się kompleksowo każdym pacjentem. Rzetelna diagnoza, opracowanie optymalnego planu na całą rehabilitację oraz wsparcie pacjenta w powrocie do sprawności.

Wierzymy, że mózg ma ogromny potencjał, który chcemy wykorzystać w leczeniu. Na własnym przykładzie poznaliśmy, że optymalne efekty przynosi konsekwentna rehabilitacja, bazująca na nowoczesnym sprzęcie i metodach, właściwe ustawienie terapii leczniczych we współpracy z lekarzem neurologiem i stosowanie metod medycyny niekonwencjonalnej.

two-hands-hold-a-heart-made-of-wood
Zrzut ekranu 2022-02-10 o 18.26.16

Nasze Centrum Neuroterapii Rutkowscy prowadzimy we współpracy ze Specjalistyczną Przychodnią MedExpert w Pruszczu Gd. w zakresie dostępu do wybranych lekarzy – specjalistów.

Stale się szkolimy i monitorujemy rynek technologii medycznych, aby podnosić jakość naszych usług oraz oferować dla naszych pacjentów coraz to nowe możliwości terapeutyczne.

Zawsze możecie na nas liczyć

Naszą misją jest też wspieranie opiekunów pacjentów w poradach związanych z funkcjonowaniem w społeczeństwie:

  • jak załatwić określone sprawy w sądach?
  • jak rozmawiać z lekarzami, żeby osiągnąć konkretne efekty?
  • jak dobrać właściwy sprzęt rehabilitacyjny i jak go pozyskać (środki, dokumenty w urzędach)
  • z jakich specjalistów warto dodatkowo skorzystać, aby podnieść jakość życia pacjenta i pomóc opiekunom?

CNR

Galeria zdjęć

Terapie

Obecnie prowadzimy działania z zakresu